Hnědý problém

1. května 2011 v 10:56 | majk |  komentáře
Každoroční prvomájová mediální masírka na téma:"Ošklivý neonacista, fuj! Tohle se dělá? No? Tohle se dělá?" mě vždy přivede k zamyšlení, co že nám to ti skini chcou vlastně sdělit. Tak třeba v Brně. Chlapci si vybrali nádhernou procházkovou trasu blízko samotného centra města, přímo skrz cikánskou čtvrť, kam se po setmění někteří lidé bojí jezdit i autem. Nějaká cigna se v televizi vyjádřila, že tohle si teda romové líbit nenechají, že jsou připraveni a že to bude teda hustý.
No bodejť! Jak si to bílej představuje? Chodit po ulici o prvomájovém průvodu. Škandál! Obvzlášť, když bílej kdykoli promluví, poukazuje na romskou kriminalitu, nevychovanost a vůbec. To je diskriminacia!!!
Rudočerné a intelektuální eskadry se rozhodly přidat k hnědé menšině a vyjádřit také svůj nesouhlas. S čím, to bohužel nevim. Jestli někdo z nich bere vážně ty nacistický pindy, které občas chrlí nějaká holohlavá kapela, pak je sám zralý na léčebnu. Fašismus a nacismus je 80 let stará vesta a řádově se to dá přirovnat ke strachu z Napoleona. Nehledě na fakt, že nějaká ta genocida probíhá na světě každých pár let, zhusta bez většího povšimnutí. Takže je vlastně škoda, že si pravičáci nenašli vzor v nějaké africké či jihoamerické zemi. To totiž očividně nikoho nezajímá. Z neonacistů by byli třeba neoleonisti a byl by klid.
A možná by se anarchisté a intoši konečně přidali na správnou stranu a pomohli upozorňovat na skutečný problém. A to je přesně to, co nám chcou headi sdělit: Že máme problém a že oni ho narozdíl od politiků a ovcí znají pojmenovat.
Pořád nevíte jaký je to problém? Je hnědý....
Hnědý jako hov...
A často i stejně smrdí...
Pořád nic?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama