Iron DC from hell

10. ledna 2011 v 15:05 | majk |  recenze
Před několika měsíci vyšlo zajímavé cd. Kdybych ho pustil neználkovi, tak nejspíš řekne, že má ta Avril nové pěkné album. Jenže chyba lávky! Kapela se jmenuje Aloha from hell a cd No more days to waste. Je to mladá německá partička emáckých hošanů se sqělou zpěvačkou. Album je svěží, nabité energií s nějméně dvěma hitovkami a jednou výbornou předělávkou z osmdesátek. Zbývá tedy problém, proč že se vlastně o této kapele neví. Když mi ji krátce po vydání představoval dealer (firmy Sony - what a shock), tak řekl, že jsou to noví Tokio hotel - tzn. že jediné, co o té kapele a desce věděl, bylo, že jsou z německa a rozhodně ji nikdy neslyšel. Předpokládám, že v tomto duchu se nesla i celá propagace alba. CD se skoro neprodává. Škoda, všem vřele doporučuji.
Ono s propagací hudby je to teď vůbec divné. AC/DC vyšel poprvé výběr. Je výborný a je tam všechno... Líbí se mi, když kapela vydá výběr až po více než 10 řadovkách. (Znám i kapely, které to udělaly po dvou:-/ ) Problém alba je v tom, že má z nějakých nepochopitelných příčin na obalu obrázek a nápis Iron man 2. Nezasvěcenec ho tedy považuje za soundtrack, o kteté je zájem minimální. CD se skoro neprodává. Nicméně opět doporučuji.
Myslím, že v současné době tvůrčí krize, kdy nevychází nic dobrého a všichni si neustále stěžují na malé tržby, je nutné věnovat těm lepším titulům poněkud více pozornosti.
Na závěr jeden příklad se sice opačným průběhem, ale stejným výsledkem:
V létě vyšel Avatar. 2D Avatar. A od výrobce po zákazníka byli všichni natěšení na vánoční uvedení 3D verze filmu. Jenže chyba lávky! Z nějakých nepochopitelných příčin uzavřel distributor smlouvu s výrobcem elektroniky a zmíněný film byl k dispozici pouze jako bonus při nákupu jednoho typu televize. Prodal bych jich stovky.
"Jo Lízo, život je samá záhada", Homer Simpson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama