První rána do polena

21. prosince 2010 v 12:14 | majk
Tak je to tu - první zásek. Dlouho jsem se chystal, ale to mám ve zvyku. A právě jsem četl něco, co zaslouží komentář....dobrá příležitost k odrazu.
Četl jsem návod, jak zpopularizovat vlastní blog. Bylo tam napsáno, že co největší návštěvnost je alfou i omegou pisatele (protože proč by tu přeci jinak byl) a jak jí dosáhnout. Beru to jako šanci ujasnit si, proč tu jsem právě já.
Jsem dost ukecaný a většinou "vím všechno nejlépe", rád komentuju věci a už dlouho chci psát osobní recenze na filmy a hry. Když jsem se však pokoušel dělat to oficiálně na herních resp. filmových serverech, tak jsem zjistil, že jsou tam ještě stokrát horší všeználci než jsem já, co se snaží být objektivní, vypadat fundovaně a s ležérní přezíravostí chrlí hodnocení, jakoby za to byli placeni. Já kritiky prostě nemám rád. (I když nutno přiznat, že kdykoli něco strhají, tak se mi to fakt líbí.)
Zkoušel jsem to také třeba na FB. Manželka mi ho vynachválila a všichni známí z (podle mě sqělého) ICQ se tam přestěhovali. Bohužel však mé grafomanské pokusy utonuly v záplavě dementních srdíček a hlášení o jakýchsi skupinách typu Mám rád když prší (také tam byl jeden Nemám rád když prší). Švára se přidal k oběma. Když jsem se ho nechápavě ptal, v čem je přínos FB, tak mi dlouhatánsky vysvětloval, že si tam vytváří okruhy lidí, které zajímá stejné téma a může pak s nimi diskutovat. Přidal jsem k jeho okruhu Mám rád počítačové hry - trval přesně 16 dnů. Pak asi začalo pršet.
Zkrátka chci mít někde archiv svých výtvorů a také možnost podělit se o ně s přáteli kdykoli a kdekoli jen pomocí internetu. A přesně tohle mi nabízí zdejší server.

A jestli mě zajímá návštěvnost? Jasně, kohoby nezajímal nadstandard...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama